Nejžádanější

Soukromé hodiny španělštiny

Ať jste jeden nebo je vás víc, stačí se dohodnout, kdy a kde budeme spolu makat.

1–10 studentů
1–3 × týdně
od 700 Kč za 60 minut
úvodních 30 minut zdarma

Ať jste jeden nebo je vás víc, stačí se dohodnout, kdy a kde v Praze budeme spolu makat, co od toho budeme chtít. Využiji všech svých schopností, dovedností a znalostí, abych vás dostala kam potřebujete. Takže záleží na vašem zadání – obecný jazyk, přípravy na zkoušky, rychlokurz zn. Chci umět za měsíc, profesní dovednosti či jen odpočinek s cizím jazykem.

Zapojíte hlavu, ruce i nohy, budete používat roztodivné materiály, cvakat do strojů, hrát karty, ale i psát, vyplňovat, koukat a mluvit.

Individulání přístup, studijní materiály přímo pro vás, po každé hodině dostanete e-mail, kde si zopakujete, co jsme dělali, v příloze pak PDF s materiály, nahrávky, odkazy, úkoly… vše, co vám pomůže se na španělštinu kouknout i samostatně. A to je pak teprve efektivní výuka.

První půlhodinu neplatíte, tak to využijte.

V současné situaci je výuka možná pouze online. Vybete si prosím z nabídky jiných způsobů učení španělštiny.

Raději něco jiného?

Nevadí, zkuste mrknout na jiné způsoby učení španělštiny:

Soukromé hodiny španělštiny

Individuální přístup

Ať jste jeden nebo je vás víc, stačí se dohodnout, kdy a kde budeme spolu makat.


od 700 Kč za 60 minut

úvodních 30 minut zdarma

Tady jste

Online jazykové koučování

Korespondenční kurz 21. století

Pro samouky, kteří chtějí být efektivní a motivovaní, ale i pro ty, kteří si chtějí jazyk osvěžovat.


od 1800 Kč za měsíc

úvodní setkání 60 minut v ceně

To mě zajímá

Online lekce španělštiny

Online hodiny vám ušetří čas

Pro efektivního lenocha, který se chce učit a nechce ztrácet čas cestou.


od 700 Kč za 60 minut

úvodních 30 minut zdarma

To mě zajímá

Řekli o mně

Hodiny byly skvělé, přijemné a v nejlepší přátelské atmosféře! Vždycky jsem se těšila. Byl to přijemný únik z reality každodenního života. Sednout si a uklidnit se :)

Bavilo mne na nich všechno, povídat o normálních věcech z každodenního života, poznávat se navzájem a tím se učit přesně to, co jsem potřebovala znát. Přirozený proces, který vedl k hezkému přátelství, teda doufám :) Vždycky když teď někde slyším Manu Chao a jeho slavnou píseň Me Gustas Tú, vzpomenu si, je to naprosto okamžitá a přijemná asociace. A to jsem nebyla schopná dělat úkoly.

Marika K.

Hodiny byly parádní, zajímavé, málokdy se člověk stihl nudit, bylo snadné se na nich rozpovídat. Ivana jako lektor je super, uvolněná, přátelská, kreativní, velmi nápomocná. Na hodinách mne nejvíc bavily "Hry", konverzace, různá cvičení na lístečcích, která nás nutila mluvit.

Terka V.

Na hodinách jsem se bavil, Ivana je uvolněná, pohodová, španělštinu má zmapovanou do detailu, rád jsem dělal úkoly, mohla jich po mně chtít i víc, ale ostatní studenti by protestovali. Bavilo mne všechno, španělštinu jsem dělal pro samotné učení, věděl jsem, že ji nebudu využívat.

Rudolf M.

Ivana je dle mého názoru velice kvalifikovaná a učila s velkým nasazením a radostí. Kurzy byly zábavné a myslím, že jsem se tam naučila nejvíc. Pro mne byla nejlepší pestrost výuky, vždy se propojovala gramatika s doplňováním, texty písní, kvízy atd.

Lucia Š.

Na hodinách s Ivanou se mi líbila provázanost s reáliemi, směs úloh, to, že to bavilo i ji, a její snaha nás něco naučit a pak taky zábavná forma.

Pavel B.

Považuji Ivanu za lektora, který k tomuto povolání má dar. Vždy byla usměvavá, plná nápadů a doporučení, velmi trpělivá. Zdálo se mi, že ji lektorství baví a naplňuje. Jsem vděčná, že jsem ji jako lektorku a teď už i kamarádku poznala.

Na hodiny jsem se vždy těšila. Byly plné praktických cvičení, hned jsem si představovala, kde příště novou slovní zásobu využiji. Nutila nás mluvit a hodiny byly pestré, nikdy jsem se na nich nenudila.

Tereza I.

Já jsem si vždy hodiny moc užila, byly vždy velice pestré a zábavné, ráda se učím hravou formou, takže mi vše naprosto vyhovovalo.

Markéta Š.

Hodiny boli mega super, vela som si s nich odniesla a aj ked som mala asi 2rocnu pauzu a zacala s tym zas...tak niekde v hlave to bolo a vytiahla si to. Bavili ma vsetky hodiny a najma forma akou si to robila, tie zabavne opakovania.

Zuzka O.