Nejžádanější

Kurzy španělštiny

Soukromé hodiny, jazykové koučování nebo hodiny španělštiny online. Co si vyberete?

Jak se učit španělsky?

To je jen na vás. Možnosti máte nejmíň tři:

Soukromé hodiny španělštiny

Individuální přístup

Ať jste jeden nebo je vás víc, stačí se dohodnout, kdy a kde budeme spolu makat.


od 700 Kč za 60 minut

úvodních 30 minut zdarma

To mě zajímá

Online jazykové koučování

Korespondenční kurz 21. století

Pro samouky, kteří chtějí být efektivní a motivovaní, ale i pro ty, kteří si chtějí jazyk osvěžovat.


od 1800 Kč za měsíc

úvodní setkání 60 minut v ceně

To mě zajímá

Online lekce španělštiny

Online hodiny vám ušetří čas

Pro efektivního lenocha, který se chce učit a nechce ztrácet čas cestou.


od 700 Kč za 60 minut

úvodních 30 minut zdarma

To mě zajímá

Řekli o mně

Hodiny byly skvělé, přijemné a v nejlepší přátelské atmosféře! Vždycky jsem se těšila. Byl to přijemný únik z reality každodenního života. Sednout si a uklidnit se :)

Bavilo mne na nich všechno, povídat o normálních věcech z každodenního života, poznávat se navzájem a tím se učit přesně to, co jsem potřebovala znát. Přirozený proces, který vedl k hezkému přátelství, teda doufám :) Vždycky když teď někde slyším Manu Chao a jeho slavnou píseň Me Gustas Tú, vzpomenu si, je to naprosto okamžitá a přijemná asociace. A to jsem nebyla schopná dělat úkoly.

Marika K.

Hodiny byly parádní, zajímavé, málokdy se člověk stihl nudit, bylo snadné se na nich rozpovídat. Ivana jako lektor je super, uvolněná, přátelská, kreativní, velmi nápomocná. Na hodinách mne nejvíc bavily "Hry", konverzace, různá cvičení na lístečcích, která nás nutila mluvit.

Terka V.

Na hodinách jsem se bavil, Ivana je uvolněná, pohodová, španělštinu má zmapovanou do detailu, rád jsem dělal úkoly, mohla jich po mně chtít i víc, ale ostatní studenti by protestovali. Bavilo mne všechno, španělštinu jsem dělal pro samotné učení, věděl jsem, že ji nebudu využívat.

Rudolf M.

Ivana je dle mého názoru velice kvalifikovaná a učila s velkým nasazením a radostí. Kurzy byly zábavné a myslím, že jsem se tam naučila nejvíc. Pro mne byla nejlepší pestrost výuky, vždy se propojovala gramatika s doplňováním, texty písní, kvízy atd.

Lucia Š.

Na hodinách s Ivanou se mi líbila provázanost s reáliemi, směs úloh, to, že to bavilo i ji, a její snaha nás něco naučit a pak taky zábavná forma.

Pavel B.

Považuji Ivanu za lektora, který k tomuto povolání má dar. Vždy byla usměvavá, plná nápadů a doporučení, velmi trpělivá. Zdálo se mi, že ji lektorství baví a naplňuje. Jsem vděčná, že jsem ji jako lektorku a teď už i kamarádku poznala.

Na hodiny jsem se vždy těšila. Byly plné praktických cvičení, hned jsem si představovala, kde příště novou slovní zásobu využiji. Nutila nás mluvit a hodiny byly pestré, nikdy jsem se na nich nenudila.

Tereza I.

Já jsem si vždy hodiny moc užila, byly vždy velice pestré a zábavné, ráda se učím hravou formou, takže mi vše naprosto vyhovovalo.

Markéta Š.

Hodiny boli mega super, vela som si s nich odniesla a aj ked som mala asi 2rocnu pauzu a zacala s tym zas...tak niekde v hlave to bolo a vytiahla si to. Bavili ma vsetky hodiny a najma forma akou si to robila, tie zabavne opakovania.

Zuzka O.