Nejžádanější

Kurzy španělštiny

Soukromé hodiny, jazykové koučování nebo hodiny španělštiny online. Co si vyberete?

Jak se učit španělsky?

To je jen na vás. Možnosti máte nejmíň tři:

Online jazykové koučování

Korespondenční kurz 21. století

Pro samouky, kteří chtějí být efektivní a motivovaní, ale i pro ty, kteří si chtějí jazyk osvěžovat.


od 1800 Kč za měsíc

úvodní setkání 30 minut v ceně

To mě zajímá

Kurz Probuď svoje hispánské já I.

Intenzivní tříměsíční kurz španělštiny

Už 3. octubre 2022 vykopni svoji španělštinu do nejvyšší La Ligy. Pro věčné začátečníky, ale i pokročilé matadory. 1–2 hodiny samostatné práce týdně.


Online lekce španělštiny

Online hodiny vám ušetří čas

Pro efektivního lenocha, který se chce učit a nechce ztrácet čas cestou.


od 700 Kč za 60 minut

úvodních 30 minut zdarma

To mě zajímá

Řekli o mně

Kurz vřele doporučuji všem, kdo nemají problém se samostudiem, ale zároveň potřebují trochu postrčit a cítit, že v tom nejsou úplně sami. Vedení a motivace v kurzu byly skvělé, ještě nikdy v životě jsem nesplnila tolik domácích úkolů a nikdy jsem nebyla „nepřipravená“ na další týden. To se mi dosud ještě nepodařilo! Také ho doporučuji všem, kdo se zajímá nejen o jazyk, ale celý hispánský svět, a vůbec rád poznává a učí se nové věci.

Petra Hanušová

Pro mne je toto forma, která mě nejrychleji uvedla do jazyka a zároveň zábavnou formou podněcuje touhu se učit dál a mluvit španělsky (i sama se sebou). Energie a nadšení, které z Ivany srší je vysoce nakažlivé a každá lekce je radostí.

Tereza Rhinehart

Kurz s Ivčou a Vero je nabitý aktivitami, informacemi a zajímavými úkoly. Nejvíc ho ocení ti, kteří se rádi učí sami a tráví spoustu času vyhledáváním zdrojů a organizací svého studia. To všechno tady odpadá, takže cenný čas můžete věnovat rovnou učení a ne neustálému hledání a plánování. Množství úkolů bylo tak akorát: dá se splnit při studiu 30 minut denně nebo třeba během jedné volné soboty. Zároveň lze vynechat to, co už třeba umíte nebo Vás nebaví a věnovat se víc tomu, co potřebujete. Ivča a Vero hezky pracují s motivací a vytvářejí příjemné a inspirativní prostředí. Určitě jsem se s nimi neučila naposled :)

Kateřina Němcová

Kurz NaStartuj španělštinu všem jednoznačně doporučuji. Ivana se stará o super přátelskou, uvolněnou atmosféru v kurzu, zadává úkoly, které vás nenudí naopak pohltí. Ivana je výborná lektorka - profesionální, přátelská, kreativní, podporuje nás, jak jen to je možné, je neustále k dispozici ve WhatsApp skupině. Nikdy bych nevěřila, kolik španělštiny do sebe nasaju během 6 týdnů. Kurz má jen jednu nevýhodu nebo spíš nebezpečí - španělština se stane návykovou.

Radka Fisherová

Na první pohled se zdá, že 30 minut je málo, ale opak je pravdou. Během 30 minut nejen člověk může vyjádřit svoje myšlenky, ale má i poslechové cvičení, resp. procvičuje porozumění ostatním. :) Zároveň konverzace jsou velmi interaktivní, takže člověk vůbec nezpozoruje, že se vlastně učí. Prostě - škola hrou! :)

Bára Pravdíková

Nevahajte, je to super, naozaj sa clovek viac nauci priebezne cely tyzden ako 1 hodinou za tyzden, stale to cloveka nuti nieco robit ale hlavne je to zabava ❤️Dakujem, este ziadny kurz ma takto nebavil. Ste super 👍

Tatiana

S Ivanou se španělštinu neučíte! Žijete jí!

Vlaďka Coufalová

Před prvním kurzem Probuď svoje hispánské já s Ivanou jsem váhala, jestli mi tento druh kurzů bude vyhovovat, ale dalo mi to mnohem víc než všechny předchozí skupinové kurzy v jazykových školách, kam jsem docházela fyzicky. Vše je velice chytře vymyšleno, tvrdá práce se střídá se zábavou. Iva vás naučí, jak se jazykem obklopit a učíte se tak de facto každý den, ale vlastně to vůbec nevnímáte jako učení.

Bára Koláčková

Je to bufetový stůl, můžu si zobnout to co chci a to co mi chutná a netrápit se, že mi něco nejde.

Zorka Jašková

TA Španělština! Já se toho za 6 týdnů strašně moc naučila. Bylo to intenzivní, bylo to strašně zábavné, bylo to vlastně dost individuální, i když ve skupině. Ivanka to UMÍ! Motivuje vás nejen v hodinách, ale v průběhu celého týdne. Máte společnou whatsapp skupinu, kde si píšete co jste pily za španělské víno, jaké španělské jídlo je nej, posíláte si španělské písně, fotky krásnejch španělů/španělek, dozvíte se o historii téhle země, dostanete tipy na nej místa a taky úkoly! Hodně úkolů. Dobrovolných, ale bez nich to nejde. Protože aby to mělo smysl, je to z velké části na vás. A proto ta motivace od Ivky.

Katka Ševčíková