Nejžádanější

Kurz Probuď svoje hispánské já I.

Intenzivní tříměsíční kurz španělštiny
4200 Kč

¡Venga!

3. octubre 2022 vykopni svoji španělštinu do nejvyšší La Ligy. Intenzivní tříměsíční nalejvárna od dvou jazykových lektorek ti otevře dveře do:

 • Netflixu na španělsky mluvené filmy
 • éroplánu směr Latinská Amerika
 • rozjuchaných tapas barů
 • knihovny pro Dona Quijota v originále
 • srdcí 500 milionů rodilých mluvčích

Cena kurzu: 4200 Kč

¡Přihlásit!

Čekají tě 3 měsíce plné:

dřiny

Bez práce nejsou tortilly. Zapojíš nejen mozek, ale i ruce, pusu, uši a oči, aby ses španělštinu naučil vnímat jako celek. Ne jen jako poučky v ušmudlaným sešitě.

motivace

Budeš to chtít vzdát. Ale my tě nenecháme. Pravidelné pestré úkoly, síla skupiny a zarputilost těch dvou divokých hispánek ti udrží nadšení až do fin-finále.

zábavy

Křížovky, klikačky, poslouchání muziky, životopisy slavných Hispánců, minutové výzvy nebo tématické týdny. A fajn atmosféra ve FB skupině jakbysmet.

pokroku

Fanfára na konec. 4 týdny základů španělštiny, 4 týdny zdokonalování se, 4 týdny opakování. Díky téhle spirálové metodě učení si zapamatuješ i to, co nechceš.

¡To chci!

Jak to v kurzu funguje?

Sejdeš se spolu se svými spolužáky ve virtuální třídě. Každé úterý v ní najdeš zadání samostatné práce na celý týden, kterou odevzdáš do neděle. V pondělí překonáš svůj strach, zkoukneš naše komentáře a milou zpětnou vazbu.

Řečí čísel:

 • 12 týdnů intenzivní výuky formou online jazykového koučování
 • 3 online setkání na ZOOMu
  • úvodní na oťukání
  • hecovací pro dodání energie
  • afterparty za odměnu
 • 1 soukromá skupina na Facebooku, kde najdeš:
  • tipy, triky, hry a výzvy
  • pravidelnou dávku podpory
  • nové přátele
 • ∞ přístup do virtuální učebny na Google Classroom, který ti zůstane až do skonání internetu
¡Tam chci!

#Nachytřovací_okénko

¡Madre mía! Co je to online jazykové koučování?

Když máš svoje trenýérky, který ti řeknou, co a jak dělat. Díky tomu si posílíš svůj jazyk mnohem dřív, než kdybys španělštinu mordoval sám. Dodají ti motivaci i chuť se pořád zlepšovat.

Co se v kurzu naučíš?

Pevné základy

 • výslovnost
 • číslovky
 • předložky
 • přítomný čas
 • 100 sloves
 • zájmena všeho druhu
 • ir a + infinitiv, tener que + infinitiv, gerundium, ser × estar
 • gustar a jemu podobná slovesa
 • tvorba otázek
 • časové údaje

Mluvit

 • o sobě a svém životě
 • o počasí, nakupování, umění
 • v otázkách
 • klidně zatím s chybami a kostrbatě…
 • … ale ¡hned od začátku kurzu!
¡Přihlásit!

Preguntas frecuentes

aneb Často kladené dotazy

Může se přihlásit i úplný začátečník?

¡Sí! Přihlas se ty, (věčný) začátečníku, a klidně i ty, pokročilý matadore. V kurzu můžeš splnit jen základní úkoly nebo se zkušeně ponořit i do těch bonusových.

Kolik času týdně mi kurz zabere?

1–2 hodiny samostatné práce týdně. Výpisky si uděláš u stolu nebo ve vlaku, podcast si pustíš při úklidu, klikačky zmákneš během pauzy na oběd. Večer si pustíš Netflix s filmem ve španělštině a máš hotovo!

Musím někam dojíždět?

To nevíme, ale kvůli kurzu určitě ne. Klidně zůstaň v teplákách. Jako my. Všechno najdeš ve své virtuální třídě.

Jaké riziko s sebou kurz nese?

Vytvoříš si na španělštině závislost. Nebudeš chtít s učením přestat. Své okolí budeš otravovat mañanou, Salvadorem Dalím a piña coladou. Už nafurt.

¡To chci!

Nauč se Žij španělsky.

Lektorky

Jméno:
Ivana Kudrnová
Poznávací znamení:
Víno má radši blanco, ale sangría nebo tinto de verano ji v létě rozhodně neurazí. K pivu si s chutí dá tapas a queso manchego by mohla jíst každý den. Na letišti v jakékoli hipspánské zemi ji poznáte podle foťáku přilepenýho na obličeji.
Proč je dobrá:
17 let praxe, stovky studentů, tisíce hodin a vyřešených situací. Španělštinou žije od 10 let, chodila na dvojjazyčný gympl a dvě vysoké školy se zaměřením na hispánský svět. Studium v Madridu a psaní dizertace v Chile potvrzuje, že je tak trochu loca. Ve výuce je vždy napřed, hledá a vytváří ty nejlepší studijní metody.
Co ještě umí:
Uvařit na ohni pro 80 lidí, s úsměvem každého namotivovat, napsat knihu pro studenty o výukových tipech a pomáhat online lektorům profesionálně učit díky projektu Digitální lektoři.
Jméno:
Veronika Čadová
Poznávací znamení:
Zná 1000 způsobů, jak použít tortillu a aspoň 3 z nich ti v kurzu prozradí. Sjíždí španělský Netflix i hispánskou hudbu, kterou se nebojí použít.
Proč je dobrá:
Španělštinu vybrousila na akademické půdě i na ulicích Mexika a Kanárských ostrovů. Zaměřuje se přesně na tu španělštinu, kterou potřebuješ. Každého studenta rychle odnaučí se vymlouvat, proč to nejde.
Co ještě umí:
Vytvořit bezpečné prostředí a nakazit tě doboru náladou. Připravuje graficky pestré výukové materiály, ze kterých se učí jedna báseň. Vidí nové studijní aktivity, kam se jen podívá. Její videa jsou díky tomu proslulá, vtipná a poučná zároveň.
¡Chci kurz!

Řekli o mně

Kurz vřele doporučuji všem, kdo nemají problém se samostudiem, ale zároveň potřebují trochu postrčit a cítit, že v tom nejsou úplně sami. Vedení a motivace v kurzu byly skvělé, ještě nikdy v životě jsem nesplnila tolik domácích úkolů a nikdy jsem nebyla „nepřipravená“ na další týden. To se mi dosud ještě nepodařilo! Také ho doporučuji všem, kdo se zajímá nejen o jazyk, ale celý hispánský svět, a vůbec rád poznává a učí se nové věci.

Petra Hanušová

Pro mne je toto forma, která mě nejrychleji uvedla do jazyka a zároveň zábavnou formou podněcuje touhu se učit dál a mluvit španělsky (i sama se sebou). Energie a nadšení, které z Ivany srší je vysoce nakažlivé a každá lekce je radostí.

Tereza Rhinehart

Kurz s Ivčou a Vero je nabitý aktivitami, informacemi a zajímavými úkoly. Nejvíc ho ocení ti, kteří se rádi učí sami a tráví spoustu času vyhledáváním zdrojů a organizací svého studia. To všechno tady odpadá, takže cenný čas můžete věnovat rovnou učení a ne neustálému hledání a plánování. Množství úkolů bylo tak akorát: dá se splnit při studiu 30 minut denně nebo třeba během jedné volné soboty. Zároveň lze vynechat to, co už třeba umíte nebo Vás nebaví a věnovat se víc tomu, co potřebujete. Ivča a Vero hezky pracují s motivací a vytvářejí příjemné a inspirativní prostředí. Určitě jsem se s nimi neučila naposled :)

Kateřina Němcová

Kurz NaStartuj španělštinu všem jednoznačně doporučuji. Ivana se stará o super přátelskou, uvolněnou atmosféru v kurzu, zadává úkoly, které vás nenudí naopak pohltí. Ivana je výborná lektorka - profesionální, přátelská, kreativní, podporuje nás, jak jen to je možné, je neustále k dispozici ve WhatsApp skupině. Nikdy bych nevěřila, kolik španělštiny do sebe nasaju během 6 týdnů. Kurz má jen jednu nevýhodu nebo spíš nebezpečí - španělština se stane návykovou.

Radka Fisherová

Na první pohled se zdá, že 30 minut je málo, ale opak je pravdou. Během 30 minut nejen člověk může vyjádřit svoje myšlenky, ale má i poslechové cvičení, resp. procvičuje porozumění ostatním. :) Zároveň konverzace jsou velmi interaktivní, takže člověk vůbec nezpozoruje, že se vlastně učí. Prostě - škola hrou! :)

Bára Pravdíková

Nevahajte, je to super, naozaj sa clovek viac nauci priebezne cely tyzden ako 1 hodinou za tyzden, stale to cloveka nuti nieco robit ale hlavne je to zabava ❤️Dakujem, este ziadny kurz ma takto nebavil. Ste super 👍

Tatiana

S Ivanou se španělštinu neučíte! Žijete jí!

Vlaďka Coufalová

Před prvním kurzem Probuď svoje hispánské já s Ivanou jsem váhala, jestli mi tento druh kurzů bude vyhovovat, ale dalo mi to mnohem víc než všechny předchozí skupinové kurzy v jazykových školách, kam jsem docházela fyzicky. Vše je velice chytře vymyšleno, tvrdá práce se střídá se zábavou. Iva vás naučí, jak se jazykem obklopit a učíte se tak de facto každý den, ale vlastně to vůbec nevnímáte jako učení.

Bára Koláčková

Je to bufetový stůl, můžu si zobnout to co chci a to co mi chutná a netrápit se, že mi něco nejde.

Zorka Jašková

TA Španělština! Já se toho za 6 týdnů strašně moc naučila. Bylo to intenzivní, bylo to strašně zábavné, bylo to vlastně dost individuální, i když ve skupině. Ivanka to UMÍ! Motivuje vás nejen v hodinách, ale v průběhu celého týdne. Máte společnou whatsapp skupinu, kde si píšete co jste pily za španělské víno, jaké španělské jídlo je nej, posíláte si španělské písně, fotky krásnejch španělů/španělek, dozvíte se o historii téhle země, dostanete tipy na nej místa a taky úkoly! Hodně úkolů. Dobrovolných, ale bez nich to nejde. Protože aby to mělo smysl, je to z velké části na vás. A proto ta motivace od Ivky.

Katka Ševčíková